Εβδομάδα δοκιμαστικών μαθημάτων
![ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΕ ΤΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img/https://rpathlisis.gr/wp-content/uploads/2020/07/ΓΝΩΡΙΜΙΑ-ΜΕ-ΤΑ-ΑΘΛΗΜΑΤΑ.jpg)
Τα δυο δημοφιλέστερα αθλήματα του ΡΟΔΙΩΝ άθλησις για τη χρονιά που μας πέρασε ανοίγουν σιγά σιγά τις “πύλες” τους στο κοινό.
Την πρώτη εβδομάδα του Σεπτεμβρίου (1-4) θα πραγματοποιηθούν ανοιχτές δοκιμαστικές προπονήσεις για αθλητές και αθλήτριες που θέλουν να γνωρίσουν τα αθλήματα της Ρυθμικής και Ενόργανης γυμναστικής αντίστοιχα.
Οι προπονήσεις της Ρυθμικής αφορούν κορίτσια από 4 ετών και άνω ενώ στις προπονήσεις της ενόργανης μπορούν να συμμετέχουν αγόρια και κορίτσια από 4 ετών και άνω.
Οι κρατήσεις θέσεων για τις ανοιχτές προπονήσεις έχουν ήδη ξεκινήσει μέσα από το επίσημο site, με τη συμπλήρωση των στοιχείων του παιδιού στη φόρμα δοκιμαστικών μαθημάτων