Καραντίνα Pilates -No2
![1](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1200,h_797/https://rpathlisis.gr/wp-content/uploads/2020/07/1-1.jpg)
Τα διαδικτυακά μαθήματα Pilates με την Χριστίνα Παρίση ξεκινάνε από Τρίτη 6/4/21 μέσω της πλατφόρμας Zoom για όλα τα μέλη του αθλητικού κέντρου ΡΟΔΙΩΝ άθλησις .
Τα μαθήματα θα γίνονται κάθε Τρίτη και Πέμπτη 18:00-19:00 .
Δήλωσε κι εσύ μέχρι την Τρίτη 6/4/21 στις 15:00, στέλνοντας το ονοματεπώνυμο και το email στο info@rpathlisis.gr ή στη σελίδα μας στο Facebook ή συμπληρώνοντας την παρακάτω φόρμα.
Το Καραντίνα Pilates -No2 ξεκινάει και δεν πρέπει να το χάσεις …..γιατί θα είναι το τελευταίο ( ελπίζουμε ).