Στα χακί ο Καταβαίνης
![1](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1152,h_864/https://rpathlisis.gr/wp-content/uploads/2021/05/1-1.jpg)
Στα χακί ντύθηκε από εχθές ο Σταύρος Καταβαίνης.
Ο αθλητής της αντρικής μας ομάδας Μπασκετ και προπονητης των αναπτυξιακών τμημάτων παρουσιάστηκε χθες στη μονάδα 211 Πεταλουδών και ξεκινησε την στρατιωτική του θητεία .
Του ευχόμαστε καλή θητεία
Ο αθλητής της αντρικής μας ομάδας Μπασκετ και προπονητης των αναπτυξιακών τμημάτων παρουσιάστηκε χθες στη μονάδα 211 Πεταλουδών και ξεκινησε την στρατιωτική του θητεία .
Του ευχόμαστε καλή θητεία