Welcome back Σταύρο
![ΚΑΤΑΒΑΙΝΗΣ](https://rpathlisis.gr/wp-content/uploads/2020/07/ΚΑΤΑΒΑΙΝΗΣ.png)
Είμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε την επανέναρξη της συνεργασίας με τον Σταύρο Καταβαίνη ο οποίος επιστρέφει στο ΡΟΔΙΩΝ άθλησις μετά από μια μικρή διακοπή (λόγω αγωνιστικών υποχρεώσεων).
Μετά την απότομη αύξηση των έγγραφών στα τμήματα μπάσκετ , ο Σταύρος επιστρέφει για να προστεθεί στην ομάδα των προπονητών συμπληρώνοντας τους Χατζηφούντα, Σκορδάλη και Παπαδόπουλο.
Τον καλωσορίζουμε στην ομάδα μας και του ευχόμαστε τα καλύτερα